Menu
Sepet

Hakkımızda

1999 yılında kurduğumuz Süspüs Accessories; toptan üretim ile başladığı girişimcilik serüvenini mağazacılık ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış, şubeleri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Markamız; Süspüs Accessories alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, İstanbul / Tahtakale'de bulunan toptan mağazamızın yanı sıra İzmir'de bulunan üretim atölyesinde 20 kişilik kadrosu ile tek tek kalite kontrolleri yapılarak müşteriye sunulmaktadır.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı sağlıyoruz.

Misyonumuz

Uygun fiyata kaliteli ve orjinal ürünleri sizlerle buluşturmak.

Vizyonumuz

Kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamaktır.